Trwa akcja poszukiwawcza ostrołęckich policjantów za zaginionym grzybiarzem - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Trwa akcja poszukiwawcza ostrołęckich policjantów za zaginionym grzybiarzem

Data publikacji 04.09.2020

Od północy policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwania za 56 - letnim mieszkańcem naszego powiatu, który wczoraj około popołudniu wybrał się na grzyby i do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. W działaniach poszukiwawczych uczestniczą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego, patrolowego, a także funkcjonariusze z posterunków policji, do akcji użyto także psa tropiącego.

Sprawy zaginięć zgłoszone do ostrołęckich policjantów zawsze są traktowane priorytetowo. Wielokrotnie po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu osoby policjanci zostają po godzinach swojej służby, aby pomagać w działaniach poszukiwawczych. Nie inaczej jest w przypadku ostatniego zaginięcia.

Około północy dyżurny ostrołęckich mundurowych otrzymał niepokojące zgłoszenie. Mianowicie mieszkanka gminy Kadzidło poinformowała, że jej mąż wczoraj około godziny 16 wyszedł z domu i miał udać się na grzyby do pobliskiego lasu. Jednak mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze zaangażowali się ostrołęccy policjanci z kilku wydziałów i posterunków policji, którzy przeczesują pobliskie lasy oraz sprawdzają miejsca, gdzie mężczyzna może przebywać.

Do działań został użyty także pies tropiący - wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć mężczyznę.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

 

Powrót na górę strony