Aktualności

Dalsze zatrzymania osób poszukiwanych

Data publikacji 08.06.2017

Tylko w ciągu minionej doby dzielnicowi z Ostrołęki zatrzymali kolejna osobę poszukiwaną przez Sąd do dobycia kary pozbawienia wolności. Ostrołęczanin, jeszcze dziś zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego.

Ponownie i  w tym samym składzie dzielnicowi z Ostrołęki  ustalili, że w rejonie bloków na terenie naszego miasta może przebywać osoba poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. W związku z tym pojechali na wytypowane miejsce, gdzie zatrzymali i doprowadzili do jednostki poszukiwanego mężczyznę.

 Zgodnie z wyrokiem sądu, około 40 – letni mieszkaniec naszego miasta miał orzeczoną karę pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj kwadrans przed godziną 18:00 na jednej z ulic Ostrołęki. Po wykonanych czynnościach ostrołęczanin został osadzony w policyjnym areszcie i jeszcze dziś trafi do Zakładu Karnego.


mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony