Aktualności

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE OSTROŁĘKI

Data publikacji 19.07.2017

W dniu 21 lipca 2017 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, w związku z zaplanowanymi na ten dzień uroczystymi obchodami ostrołęckiego „Święta Policji”. Utrudnieniami objęte będą ulicę Brata Żebrowskiego, Goworowska, Kopernika. Za utrudnienia przepraszamy.

          Uroczystości „Święta Policji” rozpoczną się w Ostrołęce od Mszy Świętej w Kościele pw. Zbawiciela Świata, skąd około godziny 10.45 odbędzie się przemarsz pododdziałów Policji, orkiestry, mieszkańców i zaproszonych gości ulicą Brata Żebrowskiego, Goworowską i Kopernika.

Odbywał się on będzie prawym pasem ruchu. Zarówno na czele, jak też na końcu tego pochodu znajdowała się będzie eskorta w postaci samochodu ostrołęckiej Straży Miejskiej. Skrzyżowania z wyżej wymienionymi ulicami oraz trasa przemarszu będą nadzorowane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

          Po wejściu pochodu na Skwer im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, zablokowana dla ruchu pojazdów zostanie ulica Kopernika na odcinku od ulicy 11 Listopada do Gorbatowa. Ruch pojazdów zostanie wznowiony po zakończeniu uroczystości na Skwerze im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W trakcie uroczystości będzie możliwy skręt w prawą stronę z ulicy Prądzyńskiego w ulicę Kopernika, w kierunku ulicy 11 Listopada.

          Od godziny 04.00 dnia 21 lipca 2017 roku, do czasu zakończenia uroczystości, będzie zablokowana tzw. „stara” ulica Kopernika okalająca Skwer im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, prowadząca w kierunku ulicy Przechodniej.

          Za powyższe utrudnienia najserdeczniej przepraszamy!

 

 

mł. asp. Krzysztof Kolator

KMP w Ostrołęce

Powrót na górę strony