Aktualności

Grupa SPEED. Podsumowanie tygodnia na płockich drogach

Data publikacji 20.05.2024

Płocka Grupa SPEED namierzyła i ukarała kolejnych piratów drogowych, przekraczających dozwoloną prędkość. W ubiegłym tygodniu policjanci przeprowadzili ponad 90 kontroli pojazdów, ujawnili 97 wykroczeń oraz nałożyli 86 mandatów karnych.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Płocka i powiatu skontrolowali ponad 90 pojazdów oraz ujawnili 97 wykroczeń. 88  z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Funkcjonariusze nałożyli 86 mandatów karnych. Funkcjonariusze zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. o tym pisaliśmy TUTAJ

Działania policjantów z grupy SPEED ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Patrole wchodzące w skład grupy zwracają jednak szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości oraz  na rażące wykroczenia popełniane przez "piratów drogowych". Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane z laserowymi miernikami prędkości.

podkom. Monika Jakubowska

Powrót na górę strony