Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Życzenia od Komendanta Głównego Policji z okazji Dnia Kobiet
Komendant Główny Policji zwraca się do policjantek i pracownic cywilnych, przekazując najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.
Dodano: 08.03.2022 -
Życzenia dla policjantek i pracownic Policji od Komendanta Miejskiego Policji w Płocku
Z okazji Dnia Kobiet, Komendant Miejski Policji w Płocku insp. Mariusz Kryszkowski składa życzenia wszystkim policjantkom i pracownicom Policji.
Dodano: 08.03.2022 -
Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu
Pomimo policyjnych apeli o trzeźwość, nadal wielu kierowców decyduje się wsiąść za kierownicę pomimo spożywanego wcześniej alkoholu. Przykładem tego jest 51-latek, którego zatrzymał do kontroli dzielnicowy z posterunku w Bodzanowie. Mieszkaniec powiatu miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Podróżował oplem wraz z towarzystwem, które nie powstrzymało go od jazdy, dając tym samym przyzwolenie na stwarzanie zagrożenia nie tylko dla siebie ale i dla innych użytkowników drogi.
Dodano: 08.03.2022 -
Kolejny tydzień mazowieckiej grupy SPEED
Grupa SPEED patrolująca mazowieckie drogi namierzyła i ukarała kolejnych piratów drogowych, przekraczających dozwoloną prędkość czy popełniających inne groźne wykroczenia drogowe. O tym, że grupa ta działa aktywnie, przekonali się kierowcy w ubiegłym tygodniu podczas kolejnych działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dodano: 08.03.2022