Aktualności
Rozmiar czcionki
-
10 grudnia 2024 r. w Komedzie Głównej Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przypadającej w tym roku 20. rocznicy powstania w Policji systemu ochrony praw człowieka.
Dodano: 10.12.2024 Uroczystość z okazji 20-lecia systemu ochrony praw człowieka w Policji -
W ostatnim czasie mazowieccy policjanci udaremnili jazdę m.in. kilku kierowcom, którzy drogę publiczną mieli za tor wyścigowy. Przypominamy, że driftowanie samochodem na publicznych drogach to nie tylko złamanie przepisów, ale także śmiertelne zagrożenie dla kierowcy, pasażerów i przede wszystkim dla przechodniów. Utrata kontroli nad pojazdem może prowadzić do tragicznych wypadków, a konsekwencje nieodpowiedzialnej jazdy mogą być nieodwracalne.
Dodano: 10.12.2024 Driftowanie – niebezpieczna technika jazdy na drogach publicznych -
W okresie przedświątecznym tradycyjnie kupujemy choinki, które stają się symbolem rodzinnych świąt. Jednak każdego roku nielegalna wycinka drzewek z lasów stanowi ogromny problem. Dlatego apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o odpowiedzialne podejście i wybieranie choinek wyłącznie z legalnych źródeł.
Dodano: 10.12.2024 Kupuj choinki z legalnego źródła