Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Kamieńczyku

Data publikacji 05.09.2017

Jedna osoba zginęła w wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Kamieńczyk. Doszło tam do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Mundurowi apelują - Kierowco, zwolnij!

Dzisiaj około godziny 6:20 na drodze z Łochowa do Wyszkowa w miejscowości Kamieńczyk doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak wynika ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu wypadku, 57 letni kierowca hondy najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg, po czym zjechał na przeciwny pas ruch gdzie zderzył się z ciężarowym volvo. Niestety w wyniku zderzenia kierowca hondy zginął na miejscu. Przez kilka godzin na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci. Ruch na trasie odbywał się wahadłowo.

Do kolejnego wypadku na tej samej drodze w Kamieńczyku doszło tuż przed godziną 11.00. Z pierwszych informacji wynika, że kierujący pojazdem kia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył stojącego VW, którego kierujący zatrzymał się w związku z wprowadzonym ruchem wahadłowym. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono pasażerkę samochodu kia.  

Dokładne okoliczności tych wypadków wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Mundurowi ponownie apelują o ostrożną jazdę, zdjęcie nogi z gazu, dostosowanie prędkości do warunków na drodze i rozwagę.

Powrót na górę strony