Aktualności

Wypadła z drogi na łuku. Dwie osoby trafiły do szpitala

Data publikacji 25.02.2025

Jazda nocą, mokra i śliska nawierzchnia to bez wątpienia sygnał dla kierujących, aby zachować szczególną ostrożność na drodze i dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących ograniczeń o których nam mówią znaki, ale przede wszystkim do tych, panujących na drodze. 18-latka kierująca alfą romeo na łuku wypadła z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj (24.02) w nocy na drodze K62 w Skuszewie. Kierująca samochodem osobowym alfa romeo 18-latka, na łuku drogi wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. W pojeździe podróżowało cztery osoby. Dwoje pasażerów w wieku 20 lat z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitala.

Apelujemy do kierujących!

Jazda nocą, po mokrej i śliskiej nawierzchni to bez wątpienia sygnał dla kierujących, aby zachować szczególną ostrożność na drodze i dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących ograniczeń o których nam mówią znaki, ale przede wszystkim do tych, panujących na drodze.

 

Autor: podkom. Wioleta Szymanik

Powrót na górę strony