Aktualności

Śmiertelne potrącenie pieszej. Policja apeluje o ostrożność!

Data publikacji 20.10.2017

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczynę wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano na przejściu dla pieszych przy ul. Serockiej w Wyszkowie. W wypadku zginęła 77- letnia piesza. Policja apeluje do kierowców by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególną ostrożność, a piesi upewnili się czy mogę bezpiecznie przekroczyć jezdnię!

Do tragicznego w skutkach  wypadku drogowego doszło dziś około godz. 9.00 przy rondzie im. Stanisława Nałęcz –Komornickiego w Wyszkowie. Na przejściu dla pieszych na ul. Serockiej 77- letnia mieszkanka Wyszkowa została potrącona przez tira. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu. 55 letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora policjanci z wyszkowskiego wydziału ruchu drogowego i technik kryminalistyki wykonywali szereg niezbędnych czynności procesowych, które mają wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje do kierowców by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególną ostrożność, a piesi upewnili się czy mogę bezpiecznie przekroczyć jezdnię !!!

Powrót na górę strony