Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszego na ul. Białostockiej

Data publikacji 06.11.2017

Wyszkowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku w którym poszkodowany został pieszy. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Białostockiej w Wyszkowie. Po raz kolejny policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.

W niedzielę (5.11.) około godz. 17.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Białostockiej doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowany został 53 letni mieszkaniec Wyszkowa. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 63 letnia kierująca volvo nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującemu się na pasach mężczyźnie przez co doszło do potrącenia. Poszkodowany pieszy został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Kierująca volvo była trzeźwa.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Policjanci apelują do kierowców by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególną ostrożność, a piesi upewnili się czy mogę bezpiecznie przekroczyć jezdnię!

Powrót na górę strony