Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatni weekend na naszych drogach

Dwa wypadki w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym i siedem kolizji drogowych to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego. Policjanci apelują do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę .

W niedzielę (14.01) na ul. Warszawskiej doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze z Lucynowa do Wyszkowa kilka minut przed godziną 22. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu wypadku, 19-letnia mieszkanka gm. Wyszków kierująca audi z nieustalonych na chwilę obecna przyczyn zjechała z drogi do rowu i uderzyła w drzewo. Na miejscu zginął 25-letni pasażer audi. Kierującą pogotowie lotnicze przetransportowało do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Dzień wcześnie (13.01) na drodze z Wyszkowa do Serocka w miejscowości Kręgi, 37 letnia mieszkanka gm. Somianka kierująca citroenem Xara aby nie uderzyć w psa, który nagle wybiegł na jezdnie zjechała z drogi do rowu i uderzyła w drzewo. Do szpitala przetransportowano 11-letniego pasażera. Dalsze czynności w sprawie tego wypadku prowadzą wyszkowscy policjanci.

Policjanci apelują do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę!

Powrót na górę strony