Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne wypadki na drogach. Kierowcy uważajcie!

W ciągu ostatniej doby na naszych drogach doszło do dwóch wypadków drogowych, w których poszkodowane zostały dwie osoby. Policjanci apelują - Kierowcy uważajcie!

Wczoraj (15.01) około godz.17:30 na drodze z Wyszkowa do Pułtuska doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek i pieszego. Wstępnie, podczas czynności wykonywanych na miejscu wypadku, policjanci ustalili, że kierująca samochodem renault nagle zahamowała, a jadący za nią kierowca skody nie zachował bezpieczniej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu. Najprawdopodobniej przyczyną nagłego hamowania przez kierującą renault był nietrzeźwy pieszy (ponad 1,5 ‰), który szedł prawa stroną jezdni. Mężczyzna nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych co ograniczało jego widoczność. Na skutek uderzenia w tył pojazdu do szpitala z urazem kręgosłupa przewieziono pasażerkę renault. Dalsze czynności w sprawie tego wypadku prowadzi KPP w Wyszkowie.

Policjanci wyjaśniają też okoliczności dzisiejszego wypadku na trasie S8 w miejscowości Gaj. Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku Warszawy około godz.5:30. Jak wynika z pierwszych informacji, kierujący samochodem audi zjechał na pas wyłączony z ruchu po czym nagle, ponownie wrócił na prawy pas wprost przed jadący za nim autobus. W tym momencie doszło do zderzenia pojazdów. Do szpitala z obrażeniemi ciała przewieziono 60 letniego kierowcę audi.  

Policjanci apelują - KIEROWCY UWAŻAJCIE!

Powrót na górę strony