Aktualności

Doprowadziła do groźnej kolizji – ma zatrzymane prawo jazdy.

Data publikacji 28.02.2018

Na szczęście tylko ogólnych potłuczeń ciała doznała kierująca oplem, która zderzyła się z samochodem ciężarowym. Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. 42-latka straciła prawo jazdy.

Dzisiaj  (28.02) tuż przed godziną 7.00 oficer dyżurny wyszkowskiej komendy został powiadomiony, że w Wyszkowie na skrzyżowaniu ulicy Pułtuskiej z ul. Sikorskiego i ul. Graficzną  doszło do zdarzenia drogowego.

Funkcjonariusze, którzy pracowali na miejsce kolizji ustalili, że kierująca osobowym oplem wyjeżdżając z ul. Sikorskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Renault jadącemu  w stronę miejscowości Pułtusk czym doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Kierująca oplem została przetransportowana do szpitala gdzie, jak się później okazało, doznała ogólnych potłuczeń ciała. Przeprowadzone badania alkomatem wykazały, że kierowcy byli trzeźwi.

Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkance gminy Wyszków funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 19.27 MB)

Powrót na górę strony