Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawdziwy mężczyzna – bezpieczny kierowca

Data publikacji 10.03.2018

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie nie mogły zapomnieć o Dniu Mężczyzny. Z tej o to okazji funkcjonariuszki przygotowały dla Panów miłe upominki. Akcja pn. „Prawdziwy mężczyzna – bezpieczny kierowca” została zorganizowana w ramach działań profilaktycznych organizowanych przez mazowiecką drogówkę, a jej celem było kreowanie postawy dżentelmena na drodze.

Ponieważ każda okazja jest dobra do promowania bezpiecznych zachowań na drodze, w sobotę 10 marca policjanci wyszkowskiej drogówki włączyli się w działania prewencyjno - profilaktyczne prowadzone przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pn. „Prawdziwy mężczyzna – bezpieczny kierowca”. Akcja skierowana była do mężczyzn z okazji ich święta. Podczas prowadzonych działań i kontroli drogowych policjantki przez cały dzień rozdawały kierowcom drobne upominki przypominając jak być odpowiedzialnym kierowcą i reagować na innych użytkowników dróg, łamiących przepisy ruchu drogowego. Podczas akcji nie zapomniano o „seniorach” oraz najmłodszych niechronionych uczestnikach ruchu drogowego.

Panowie nie kryli swojego zaskoczenia oraz zadowolenia z otrzymanych prezentów. Niewątpliwie tego typu akcje są okazją do zwrócenia uwagi na zagrożenia w ruchu drogowym, a miłe spotkania z policjantkami utkwią Panom w pamięci, a tym samym pozwolą nie zapominać o przepisach ruchu drogowego.

Powrót na górę strony