Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie kolizje, uszkodzonych sześć samochodów

Zderzenie trzech samochodów ciężarowych zablokowało dzisiaj rano na kilka godzin ruch na trasie K-8. Przed południem w miejscowości Długosiodło doszło do kolejnej kolizji tym razem z trzema osobówkami. Policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i rozwagę na drodze!

Dzisiaj około godz. 6:30 na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 8 w miejscowości Knurowiec zderzyły się trzy ciężarówki. Policjanci ruchu drogowgo pracujący na miejscu tego zdarzenia ustalili, że kierowca Iveco nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył dafa, który z kolei uderzył w tył mana. Nikt z kierujących nie odniósł obrażeń. Droga była całkowicie zablokowana, usuwanie skutków tej kolizji trwało kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Do kolejnego zderzenie trzech aut, tym razem osobowych doszło około godz. 11.00 w Długosiodle. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu tego zdarzenia, kierowca skody fabia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w volkswagena, a następnie w skodę rapid. Na szczęście i w tym przypadku nie było osób rannych.

Policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i rozwagę na drodze!

Powrót na górę strony