Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Udane wakacje to bezpieczne wakacje

Nie chwal się w mediach społecznościowych, że jesteś na wakacjach, kąp się tylko w miejscach dozwolonych pod okiem ratowników, zachowaj maksimum ostrożności na drodze jako pieszy, i jako rowerzysta – to tylko niektóre rady wyszkowskich policjantów prowadzących spotkania profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na terenie powiatu wyszkowskiego. Działania bezpośrednio wpisują się w ogólnopolską akcję pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie kładą duży nacisk na szerzenie działań profilaktycznych - zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób starszych. Mundurowi prowadzą prelekcje profilaktyczne oraz uczestniczą w szeregu przedsięwzięciach, dzięki czemu udaje się im być bliżej lokalnej społeczności. Mundurowi prowadzą spotkania i omawiają zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci i młodzież podczas wakacyjnego wypoczynku. Funkcjonariusze przypominają jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą jak i w domu. Duża uwagę zwracają także na bezpieczeństwo na drodze, w szczególności pieszych i rowerzystów.

Działania prowadzone przez wyszkowskich policjantów wpisują się w ogólnopolską akcję pod nazwa „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

Powrót na górę strony