Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie ustąpił pierwszeństwa. Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu w Wyszkowie

Data publikacji 14.11.2018

Jak pokazuje zdarzenie zarejestrowane przez monitoring nieprzestrzeganie podstawowych zasad ruchu drogowego może zakończyć się wypadkiem lub kolizją. Nagraniu publikujemy ku przestrodze. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic poważnego się nie stało, ale nie wszystkie zdarzenia mają taki finał. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i rozsądek na drodze.

W ostatni weekend na skrzyżowaniu ul. Pułtuskiej z ul. Sikorskiego w Wyszkowie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że odpowiedzialny za to zdarzenie drogowe jest 18-letni kierowca opla, który nie zastosował się do znaku drogowego nakazującego ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W efekcie kierowca doprowadził do zderzenia z audi i mazdą.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym sprawca został ukarany 6 punktami karnymi i mandatem.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu miejskiego. Nagranie publikujemy ku przestrodze. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic poważnego się nie stało, ale pamiętajmy, że nie wszystkie zdarzenia mają taki finał.

Nie zapominajmy, że podczas jazdy odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo, ale również osób z nami podróżujących. Apelujemy do wszystkich kierowców o szczególną uwagę, zachowanie rozsądku, a przede wszystkim o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Życie mamy tylko jedno, chrońmy je !!!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.73 MB)

Powrót na górę strony