Aktualności

Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 13.03.2017

Wyszkowscy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i handel narkotykami. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Już usłyszeli zarzuty. Zgodnie z obowiązującą ustawą za handel narkotykami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o posiadanie i handel narkotykami doszło w piątek 10 marca br. na ternie gm. Brańszczyk. Realizację tych działań poprzedziły wcześniejsze informacje i ustalenia policjantów wydziału kryminalnego wyszkowskiej Policji dotyczące osób, które mogą prowadzić przestępczą działalność narkotykową.

W efekcie piątkowych działań dwie osoby zostały zatrzymane i osadzone w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania w pojeździe 23 letniego mieszkańca pow. ostrowskiego policjanci znaleźli dwie  torebki z zawartością mefedronu i marihuany. W mieszkaniu 28 letniej mieszkanki pow. wyszkowskiego znaleziono 12 torebek foliowych z zawartością mefedronu.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty – mężczyzna posiadania środków odurzających, kobieta posiadania i handlu środkami odurzającymi. Wczoraj (12.03.) Prokurator Rejonowy w Wyszkowie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Przestępstwo sprzedaży narkotyków, a więc ich udzielenia w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony