Aktualności

Kolejne wypadki drogowe. Policja apeluje o ostrożność!

Data publikacji 22.03.2017

Dwa wypadki drogowe i trzy osoby w szpitalu to bilans wczorajszego dnia na drogach naszego powiatu. Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i zdrowy rozsądek.

Wczoraj przed godz.17.00 doszło do wypadku drogowego w Porządziu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 25 letni kierowca hondy mieszkaniec gm. Rząśnik jadą od Porządzia w kierunku Dalekiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono kierowcę i pasażera hondy.

Kolejny wypadek wydarzył się około 18:30 w miejscowości Somianka-Parcele. Kierujący mercedesem sprinter 32 letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Ranny mężczyzna został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów, bo kiedy zaczyna brakować nam wyobraźni i zdrowego rozsądku dochodzi do przykrych, a niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale niestety czasem również życie.

Powrót na górę strony