Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków

Data publikacji 07.04.2021

Wyszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie mefedron. 27-letniego mieszkańca gminy Wyszków zdradziło zachowanie podczas kontroli drogowej. Zatrzymany w trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotnią noc o godzinie 23.30 w Wyszkowie na ul. Piłsudskiego wyszkowscy policjanci podjęli kontrolę drogową BMW. W trakcie czynności 27-letni mieszkaniec gminy Wyszków nerwowo się zachowywał, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Zapytany m.in. o powód drżących rąk - oświadczył, że w schowku posiada narkotyki. We wskazanym miejscu policjanci znaleźli mefedron.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Dodatkowo w jego mieszkaniu trakcie przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany.  W wielkanocną niedzielę mieszkaniec gminy Wyszków usłyszał zarzut posiadania środków odurzających do którego się przyznał.

Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli osoba posiada przy sobie znaczne ilości takich substancji lub środków wówczas kara pozbawienia wolności wynosi do 8 lat.

 

kom. Damian Wroczyński

Powrót na górę strony