Pijana siedziała na chodniku. Najbliższe miesiące spędzi w więzieniu - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Pijana siedziała na chodniku. Najbliższe miesiące spędzi w więzieniu

Data publikacji 21.04.2021

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 45-latkę, która była poszukiwana do odbycia kary więzienia. Kompletnie pijana kobieta siedziała na chodniku. Mieszkanka Wyszkowa po wykonaniu niezbędnych czynności jeszcze dziś zostanie doprowadzona do zakładu karnego.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Tego rodzaju osoby rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem.

Dzisiaj rano policjanci wyszkowskiej patrolówki interweniowali na ul. 11 Listopada wobec siedzącej na chodniku kobiety. 45-latka znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, aby sprawdzić czy mieszkanka Wyszkowa nie potrzebuje pomocy medycznej. Po sprawdzeniu w elektronicznych systemach policyjnych okazało się, że wyszkowianka poszukiwana jest do odbycia kary aresztu.

45-latka była zaskoczona zatrzymaniem, została przewieziony do wyszkowskiej komendy w celu sporządzenia dokumentacji.  Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety ponad 3 promile alkoholu.

Mieszkanka Wyszkowa jeszcze dziś zostanie doprowadzona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy zgodnie z orzeczonym wyrokiem.

 

kom. Damian Wroczyński

 

Powrót na górę strony