Aktualności

Zaproszenie na debatę społeczną pn. "Świadomy Senior- Bezpieczny Senior!"

Data publikacji 17.10.2022

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu pn. "Świadomy Senior - Bezpieczny Senior!", która odbędzie się 16 listopada 2022 roku o godzinie 14 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Wyszkowie przy ulicy Gen. Józefa Sowińskiego 80. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które  oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już 16 listopada 2022 roku o godzinie 14 zapraszamy wszystkich seniorów z  powiatu wyszkowskiego, do udziału w debacie, która odbędzie się  w Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Wyszkowie przy ulicy  Gen. Józefa Sowińskiego 80.  

W trakcie spotkania porozmawiamy o bezpieczeństwie Seniorów i metodach oszustw. Zostanie zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja "Moja Komenda”. Aplikacje pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym. Omówimy program ,,Dzielnicowy bliżej nas".

Podczas debaty każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa Seniorów. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie.

Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik

Powrót na górę strony