Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczne wypadki na drogach naszego powiatu

Wyszkowscy policjanci wyjaśniaj okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych które miały miejsce w ciągu ostatniej doby na drogach naszego powiatu. W wypadkach zginęło dwie osoby. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj (27.06.) przed godz. 21.00 na drodze serwisowej trasy S8 pomiędzy miejscowością Gaj i Deskurów doszło do wypadku drogowego w którym zginął 36 letni motocyklistka. Jak wynika z pierwszych ustaleń kierujący motocyklem Suzuki na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem i uderzył w siatkę zabezpieczającą trasę przed leśną zwierzyną. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dzisiaj (28.06) rano na drodze z Kamieńczyka do Wyszkowa doszło do wypadku drogowego w którym zginęła 37 letnia kobieta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca skodą zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewa. Kobieta zginęła na miejscu.

Na miejscu wypadków pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz grupa zdarzeniowa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz ustalają przyczyny i okoliczności tych tragicznych w skutkach zdarzeń.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność na drodze.

Powrót na górę strony