Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu na drogach pow. wyszkowskiego

Data publikacji 07.08.2017

Ostatni weekend nie należał niestety do bezpiecznych. Na drogach naszego powiatu odnotowano cztery wypadki drogowe, w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci ponawiają apel o ostrożną jazdę i rozsądek.

Od piątku 4 sierpnia do niedzieli 6 sierpnia na drogach naszego powiatu doszło aż do 4 wypadków i 8 kolizji rogowych. W jednym z wypadków zginęła 34 letnia mieszkanka gm. Rząśnik

W piątek kilka minut po godz. 21 w miejscowości Wola Polewna gm. Rząśnik doszło do zderzenia dwóch osobówek BMW i VW. Jak wynika ze wstępnych informacji, 39 letnia kobieta kierująca BMW z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, którym kierowała 34 letnia mieszkanka gm. Rząśnik. Niestety 34 latki nie udało się uratować, kobieta zmarła po prawie godzinnej reanimacji. Druga z uczestniczek z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniaj wyszkowscy policjanci.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę około godz. 18.30 w miejscowości Słopsk gm. Zabrodzie. Z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzania wynika, że kierujący motocyklem Yamaha nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w jadącą przed nim toyotę, której kierowca zatrzymał się z uwagi na to, że pojazd przed nim skręcał w lewo. Na skutek zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowało 56 letniego motocyklistę.

W niedzielę około godz. 13.00 w Ojcowiźnie doszło do zderzenia 3 samochodów. Wstępnie ustalono, że kierowca VW passata stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku mazdą, a następnie toyotą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił pasażer toyoty.

Tego samego dnia przed godz. 20.00 w miejscowości Białebłoto Kurza doszło do zderzenia fiata scudo  z motorowerem. W wypadku poszkodowany został 17 letni motorowerzysta z gm. Brańszczyk, którego przetransportowano do szpitala. Jak ustalili policjanci motorowerzysta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Powrót na górę strony