Aktualności

109km/h w obszarze zabudowanym. Kierująca straciła prawo jazdy

Data publikacji 14.06.2024

Przekroczyła prędkość o 59 km/h jadąc przez obszar zabudowany w Wyszkowie na ul. Graficznej. Policjanci wchodzący w skład mazowieckiej grupy SPEED uniemożliwili jej dalszą jazdę. 27 latka straciła już prawo jazdy, a oprócz tego została ukarana mandatem 1500 zł. Policjanci apelują, wolniej, dojedziesz dalej.

Wczoraj (13.06) Policjanci wyszkowskiej drogówki wchodzący w skład mazowieckiej grupy speed kontrolowali prędkość pojazdów w Wyszkowie na ul. Graficznej. Kontrola osobowego audi wykazała, że na jego liczniku prędkościomierz wskazuje 109 km/h. To o 59 km/h za dużo. Za kierownicą siedziała 27 latka z powiatu węgrowskiego, która straciła prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Dodatkowo kobieta poniosła odpowiedzialność finansową w wysokości 1500zł.    

Przypominamy, że za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym uprawnienia ulegają zawieszeniu na 3 miesiące, jeśli w tym okresie kierujący będzie nadal jeździł, okres ten ulega przedłużeniu na kolejne 3 miesiące. W przypadku dalszego niestosowania się do przepisów traci uprawnienia.

 

Autor: sierż. szt. Ilona Puścian

Powrót na górę strony