Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"POROZMAWIAMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” – DEBATA POWIATOWA

Data publikacji 09.11.2017

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna oraz Starosta Powiatu Grójeckiego Pan Marek Ścisłowski zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu grójeckiego. Debata odbędzie się w środę 29 listopada o godzinie 13:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury przy ul. J. Piłsudskiego 3 w Grójcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej rozmowy.

Jednym ze sposobów podwyższenia poziomu bezpieczeństwa jest organizacja debat społecznych, opartych m.in. na diagnozowaniu i dookreślaniu potrzeb społecznych związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców środowisk lokalnych.

Dlatego 29 listopada bieżącego roku o godzinie 13:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury przy ul. J. Piłsudskiego 3 w Grójcu odbędzie się kolejna już debata społeczna, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w różnych jego obszarach pt. ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w debacie.

/AW

Powrót na górę strony