Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W GRÓJCU

Data publikacji 23.12.2019

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu podinsp. Wojciech Bednarski, w imieniu kierownictwa grójeckiej Policji oraz własnym, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzy wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom Policji samych zdrowych i spokojnych świąt.

            Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragnę życzyć wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Grójcu samych zdrowych, ciepłych i pogodnych Świąt.

            Pragnę podkreślić, że służba i praca wykonywana przez wszystkich funkcjonariuszy i pracowników naszej komendy, znajduje uznanie w ocenie nie tylko kierownictwa, ale także władz samorządowych i społeczności powiatu grójeckiego.

            W imieniu własnym oraz Kierownictwa KPP w Grójcu  życzę Państwu, aby blask bożonarodzeniowej gwiazdki i ciepło ludzkich serc, towarzyszyło wszystkim nie tylko w te święta, ale też podczas wielu kolejnych lat.

            Życzenia spokoju i radości kieruję również do mieszkańców powiatu grójeckiego z zapewnieniem, że nasze działania będą służyły budowaniu zaufania do Policji przyjaznej społeczeństwu i skutecznej w realizacji ustawowych zadań, a także zwiększaniu poczucia bezpieczeństwa w każdej dziedzinie.

            Życzę, aby nadchodzący 2020 rok przyniósł Państwu jak najwięcej powodów do uśmiechu, satysfakcji i poczucia spełnienia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

 

podinsp. Wojciech Bednarski

Powrót na górę strony