Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji – uwaga na utrudnienia w ruchu

Data publikacji 08.07.2019

W związku z Powiatowymi Obchodami Święta Policji, które odbędą się w Grójcu funkcjonariusze proszą kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Na czas próby generalnej i samych uroczystości na Placu Wolności zostanie zmieniona organizacja ruchu.

W związku z planowanymi uroczystościami w środę 10 lipca 2019r. odbędzie się próba generalna, podczas której parkingi wokół Placu Wolności w Grójcu do godzin popołudniowych będą zamknięte.

W dniu 12 lipca br. również nie zaparkujemy przy Placu Wolności w Grójcu, dodatkowo w godz. 13.00-13.30 nie przejedziemy ulicą Armii Krajowej na odcinku od ronda Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i Krótką oraz ul. Krótką do Placu Wolności.

Święto Policji rozpocznie się mszą świętą w kościele pw. Św. Mikołaja w Grójcu w najbliższy piątek o godzinie 12.00. Po mszy będziemy mogli zobaczyć przemarsz policjantów, który rozpocznie się około 13.00. Uczestnicy przejdą z kościoła ulicami Armii Krajowej, Krótką i Plac Wolności, gdzie odbędą się uroczystości m.in. nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu, a także wręczenie odznaczeń i awansów. W tym dniu utrudnienia potrwają do godz. 16.00.

/AW

  • baner 100. rocznica powstania Policji Państwowej
  • plakat okolicznościowy
  • baner 100. rocznica powstania Policji Państwowej
Powrót na górę strony