Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproszenie na debatę społeczną

Data publikacji 18.10.2019

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu podinsp. Wojciech Bednarski zaprasza mieszkańców miasta i gminy Warka na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie się 22 października 2019r. godz. 11.00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówiona zostanie także aplikacja "Moja Komenda", program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz stan bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Warka.

Celem takiej debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

Mamy nadzieję, że takie spotkanie pozwoli ustalić, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określić i zaplanować działania zapobiegawcze, ze szczególnym uwzględnieniem roli dzielnicowego.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę strony