Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie Wigilijne

Data publikacji 18.12.2019

We wtorek 17 grudnia, w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne Komendanta Powiatowego z policjantami, pracownikami policji. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

O godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Komendant Powiatowy Policji podinsp. Wojciech Bednarski oraz jego Zastępcy mł. insp. Michał Skwarczyński i podinsp. Robert Janik spotkali się z policjantami oraz pracownikami policji. W policyjnej wigilii wzięli również udział przedstawiciele służb mundurowych, prokuratury i sądu. 

Na początku uroczystości głos zabrał Komendant Powiatowy Policji, który powitał funkcjonariuszy i pracowników policji oraz zgromadzonych gości, po czym złożył wszystkim życzenia spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku.

Na zakończenie wszystkim obecnym życzenia złożył Ks. kanonik Mirosław Lewaszkiewicz Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego Grójcu, który życzył policjantom i pracownikom policji wielu łask Bożych, radości i spokoju w czasie Świąt oraz pomyślnej realizacji planów zawodowych i rodzinnych.

Po oficjalnych życzeniach policjanci, pracownicy policji oraz zaproszeni goście wzajemnie składali sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. 

/AW

  • Spotkanie Wigilijne
  • Spotkanie Wigilijne
  • Spotkanie Wigilijne
  • Spotkanie Wigilijne
  • Spotkanie Wigilijne
  • Spotkanie Wigilijne
Powrót na górę strony