Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie amfetaminy

Data publikacji 23.12.2019

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie 22-letni mieszkaniec gminy Grójec. Młody mężczyzna wpadł w ręce grójeckich operacyjnych, którzy zabezpieczyli amfetaminę. Sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt.

Policjanci z Grójca ustalili mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Kiedy zgromadzili materiał dowodowy świadczący o przestępczym procederze, w który zaangażowany był 22-latek, został on zatrzymany. Podczas sprawdzenia jego odzieży znaleziono kilka porcji narkotyku. Nastepnie w trakcie przeszukania mieszkania należącego do młodego mieszkańca gminy Grójec, policjanci znaleźli kolejne substancje. Łącznie zabezpieczono ponad 30 gramów amfetaminy oraz urządzenia służące do porcjowania narkotyków. Ponadto policjanci zabezpieczyli nielegalne naboje do broni.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i handel nimi oraz nielegalnego posiadania amunicji. Przestępstwo jakiego dopuścił się 22-latek zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę strony