Aktualności

Areszt za amfetaminę i extazy

Data publikacji 07.10.2020

Nieprawidłowo zaparkowany samochód zakończył się zatrzymaniem 29-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna został zatrzymany nie dlatego, że popełnił wykroczenie w ruchu drogowym, lecz posiadał znaczne ilości narkotyków.

W niedzielę grójeccy kryminalni zwrócili uwagę na źle zaparkowany samochód osobowy na ul. Bankowej w Grójcu. Podczas legitymowania okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 29-latek został ukarany mandatem karnym.

W samochodzie znajdował się pasażer, który podczas czynności wykonywanych przez policjantów zachowywał się nerwowo i nienaturalnie. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenie  funkcjonariuszy, którzy sprawdzili co mężczyzna posiada przy sobie. W trakcie kontroli osobistej przy 29-letmin mieszkańcu Warszawy ujawniono 100 gramów amfetaminy oraz kilkadziesiąt tabletek extazy.

Pasażer toyoty został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzja sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony