Aktualności

Gratulacje dla Justyny Kozdryk

Data publikacji 16.09.2021

Justyna Kozdryk wywalczyła brązowy medal igrzysk paraolimpijskich w Tokio w podnoszeniu ciężarów w kat. 45 kg. 41-letnia polska sztangistka uzyskała 101 kg. To drugi w karierze paraolimpijski medal Justyny Kozdryk - w 2008 roku w Pekinie sięgnęła po srebro w kat. 44 kg. Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Grójcu złożył gratulacje pracującej w Policji medalistce.

Justyna Kozdryk na co dzień pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu jako pracownik Policji. Jest dziewięciokrotną mistrzynią świata Międzynarodowej Federacji Trójboju Siłowego i Wyciskania Sztangi Leżąc – wśród osób pełnosprawnych. Jest trzykrotną wicemistrzynią świata wśród osób niepełnosprawnych, dwunastokrotną mistrzynią Europy wśród pełnosprawnych oraz trzykrotną mistrzynią Europy wśród niepełnosprawnych.

Swoją mistrzowską karierę rozpoczęła w 1999 roku. Wtedy to, po raz pierwszy, za namową swojej starszej siostry, trafiła do profesjonalnej siłowni klubu sportowego. Tam też jej nieprzeciętną siłę zauważył trener Mirosław Malec. Tak rozpoczęła się jej sportowa kariera w wyciskaniu sztangi.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Grójcu podinsp. Wojciech Bednarski wspólnie z pracownikami oraz funkcjonariuszami policji pogratulował Justynie Kozdryk wywalczenia na igrzysk paraolimpijskich w Tokio brązowego medalu w podnoszeniu ciężarów. Były gratulacje, kwiaty oraz koszulka i tort z podobizną naszej mistrzyni.

Brawo! Gratulujemy! Dziękujemy!

 

Autor: nadkom. Agnieszka Wojcik

 

  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
  • Gratulacje dla Justyny Kozdryk
Powrót na górę strony