Aktualności

Dwie osoby zatrzymane za przestępstwa narkotykowe

Data publikacji 03.11.2021

Do policyjnego aresztu trafił 23-latek i 22-latka. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, natomiast kobieta handlu nimi. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Znacznie więcej, bo aż 10 lat więzienia grozi za handel środkami odurzającymi.

Policjanci z Nowego Miasta nad Pilicą przedstawili zarzuty dotyczące handlu i posiadania narkotyków. Pierwszy usłyszała 22-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego, drugi 23-letni mieszkaniec Rzeczycy.

To kolejne działania nowomiejskich funkcjonariuszy skierowane w przestępczość narkotykową. Uwagę policjantów zwrócił młody mężczyzna, który w parku na widok mundurowych zaczął uciekać. Mężczyzna został zatrzymany za posiadanie mefedronu. Na skutek intensywnej pracy fukncjonariuszy tego samego dnia zatrzymano kobietę, która jak ustalono sprzedała narkotyki.

Prokuratura wobec zatrzymanej zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za handel używkami aż do 10 lat więzienia. 

nadkom. Agnieszka Wojcik

Powrót na górę strony