Aktualności

Podziękowanie dla policjantów

Data publikacji 25.11.2021

Do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy Policji. Poseł na Sejm RP Marek Suski oraz Senator RP Sanisław Karczewski wyrazili pełne wsparcie dla działań Policji ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu gościł Poseł na Sejm RP Marek Suski, który w imieniu swoim oraz Senatora RP Stanisława Karczewskiego przekazał podziękowania na ręcę Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Wojciecha Bednarskiego.

Słowa podziękowania skierowano do policjantów za ofiarną, pełną poświęcenia służbę Ojczyźnie, dzięki której Polska i Polacy mogą czuć się bezpieczni. Wyrażono pełne wsparcie dla działań Policji skierownych w obronę integralności naszych granic. Życzono funkcjonariuszom, aby Polski mundur jako Wspólnota wartości i tradycji, zawsze był symbolem bezpieczeństwa, solidarności i przywiązania do Ojczyzny.

Podinsp. Wojciech Bednarski podziękował za słowa wsparcia dla policjantów, którzy każdego dnia wypełniają słowa roty ślubowania.

 

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony