Aktualności

Narkotyki na interwencji

Data publikacji 16.08.2022

Nieoczekiwanie zakończyła się policyjna interwencja domowa, do której zostali wezwani mundurowi z Grójca. Policjanci ujawnili marihuanę. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a 23 – latek został zatrzymany. Teraz mężczyzna za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

W środę przed południem na telefon alarmowy zadzwonił mężczyzna prosząc o pomoc policjantów w związku z awanturą domową. Ze zgłoszenia wynikało, że wnuczek będąc pod wpływem alkoholu awanturuje się z rodziną. Mundurowi od razu pojechali na miejsce wezwania.

Dzięki czujności policjantów, podczas czynności w pokoju sprawcy interwencji ujawniono torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Następnego dnia mieszkaniec gminy Grójec usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony