Aktualności

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 26.08.2022

W Grójcu podczas kontroli drogowej wpadł 59-latek, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W jego busie ujawniono marihuanę i urządzenie zagłuszające sygnał. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za popełnione przestępstwa, grozi mu nowe 3 lata pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

W środę policjanci z ruchu drogowego podjęli kontrolę drogową i zatrzymali fiata scudo. Okazało się, że kierowca to 59-letni mieszkaniec gminy Raszyn, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu osadzenia w areszcie śledczym i odbycia kary kilkudziesięciu dni pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie samochód poszukiwanego. W wyniku podjętych czynności ujawniono ukryty telefon, urządzenie zagłuszające sygnał GPS oraz marihuanę. Po spędzeniu nocy w policyjnej celi, 59-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zgodnie z decyzją sądu karę. Funkcjonariusze sprawdzają pochodzenie telefonu oraz legalność urządzenia.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony