Aktualności

ZAPROSZENIE NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ PN. "BEZPIECZEŃSTWO SENIORÓW - TO NASZ WSPÓLNY CEL"

Data publikacji 20.10.2022

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu pn. "Bezpieczeństwo Seniorów - To Nasz Wspólny Cel!", która odbędzie się 31 października 2022 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Belsku Dużym przy ulicy Jana Kozietulskiego 4a. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które  oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już 31 października 2022 roku o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich seniorów z gminy Belsk Duży, do udziału w debacie, która odbędzie się w Urzędzie Gminy w Belsku Dużym przy ulicy Jana Kozietulskiego 4a.  

W trakcie spotkania porozmawiamy o bezpieczeństwie Seniorów i metodach oszustw. Zostanie zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja "Moja Komenda”. Aplikacje pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym. Omówimy program ,,Dzielnicowy bliżej nas". Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciele władz lokalnych, straży pożarnej oraz lokalnej bankowości.

Podczas debaty każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa Seniorów. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie.

nadkom. Agnieszka Wójcik 

Powrót na górę strony