Aktualności

Dzielnicowa w trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie ferii zimowych

Data publikacji 26.01.2023

Grójeccy policjanci w ramach działań BEZPIECZNE FERIE spotykają się z dziećmi z przedszkoli i szkół podstawowych. W trakcie pogadanek przypominają o zasadach bezpieczeństwa związanych ze zbliżającym się zimowym wypoczynkiem. Tym razem dzielnicowa z Grójca spotkała się z dziećmi z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2, informując również o akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Jak bezpiecznie uprawiać zimowe sporty? Na co zwrócić uwagę podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu? Jakich zachowań unikać podczas pobytu w domu pod nieobecność rodziców? Jak reagować na zaczepki ze strony obcej osoby? Dlaczego tak ważne jest posiadanie odblasków na drodze? Pod jakimi numerami telefonów znajdziemy pomoc?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań starała się uzyskać dzielnicowa z Grójca st. sierż. Paulina Mazur, która spotkała się dziećmi z klas I - III z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Policyjne prelekcje prowadzone w szkołach i przedszkolach są elementem działań profilaktycznych grójeckiej komendy „Bezpieczne Ferie 2023”, wpisujących się w akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

nadkom. Agnieszka Wójcik 

  • Dzielnicowa w trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie ferii zimowych
  • Dzielnicowa w trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie ferii zimowych
  • Dzielnicowa w trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie ferii zimowych
Powrót na górę strony