Aktualności

Poszukujemy świadków potrącenia rowerzysty

Data publikacji 30.01.2023

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 29 stycznia w Dalboszku. Wówczas, około godz. 19, potrącony został 77-letni rowerzysta. Mężczyzna zmarł, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami z grójeckiej komendy osobiście lub pod numerem telefonu 47 702 62 00.

W niedzielę, 29 stycznia ok. godz. 19 na drodze powiatowej relacji Kozietuły Nowe-Dańków na terenie gminy Mogielnica w miejscowości Dalboszek doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem prawdopodobnie osobowym potrącił 77-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gminy Mogielnica pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł na miejscu, natomiast kierujący pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Grójca wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Poszukujemy świadków zdarzenia, którzy proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Posterunku Policji w Mogielnicy lub najbliższej jednostki osobiście lub o kontakt telefoniczny pod numerem 47 702 62 00. Wszystkie informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez funkcjonariuszy grójeckiej komendy. 

Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik 

Powrót na górę strony