Aktualności

Areszt na Nowy Rok

Data publikacji 05.01.2024

Na wniosek śledczych grójecki sąd tymczasowo aresztował 38-latka, w mieszkaniu którego znaleziono znaczne ilości marihuany i mefedronu. Mieszkaniec gminy Grójec usłyszał również zarzut za udzielanie substancji psychotropowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W sylwestrową noc o godz. 4:00 do dyżurnego grójeckiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące młodego mężczyzny, który potrzebował pomocy lekarskiej i jednocześnie był silnie pobudzony. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że może być pod wpływem jakiś środków.

Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wspólnie z kierownikiem dzielnicowych grójeckiej komendy. Młody mężczyzna został przetransportowany w celu udzielenia pomocy medycznej do szpitala. Natomiast policjanci od razu podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia wątku związanego z narkotykami. Poczynione ustalenia zaprowadziły mundurowych do jednego z mieszkań pod Grójcem. Funkcjonariusze zastali tam 38-letniego mężczyznę, który posiadał zabronione substancje. Podczas przeszukania ujawniono ponad 120 porcji handlowych, w tym znaczną ilość marihuany i mefedronu.   

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości substancji i środków odurzających oraz udzielania substancji psychotropowej. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 najbliższe miesiące. 

 

nadkom. Agnieszka Wójcik/KPP w Grójcu 

Film Areszt_na_Nowy_Rok.mp4

Opis filmu: Areszt na Nowy Rok

Pobierz plik Areszt_na_Nowy_Rok.mp4 (format mp4 - rozmiar 4.56 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony