Aktualności

Zwycięzca aukcji odwiedził komisariat w Warce

Data publikacji 23.02.2024

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grał na płuca po pandemii. Grójeccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem akcji. Swoją cegiełkę dołożyli także wareccy policjanci, którzy za pośrednictwem Sztabu WOŚP w Warce na charytatywnej aukcji zaoferowali voucher na Dzień w Komisariacie Policji w Warce. Zwycięzca za voucher zapłacił ponad 1000 zł. W minionym tygodniu siedzibę wareckiej Policji odwiedził Pan Wojciech.

Podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach powiatu grójeckiego można było spotkać wolontariuszy z kolorowymi puszkami, do których zbierane były pieniądze. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grał na płuca po pandemii. Grójeccy policjanci jak co roku czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.

Ponadto dzięki zaangażowaniu dzielnicowej st. asp. Anety Ścisłowskiej w akcję, policjanci z Warki przekazali na licytację do Sztabu WOŚP w Warce Voucher na Zwiedzanie Komisariatu Policji w Warce. Aukcję wygrał Pan Wojciech, który przebił wszystkich, oferując za możliwość odwiedzenia komendy ponad tysiąc złotych!

Pan Wojciech, mieszkaniec gminy Gózd w miniony czwartek odwiedził siedzibę wareckich stróżów prawa. Opiekunami zwycięzcy byli dzielnicowe z Warki, które opowiedziały o niektórych tajnikach służby „od kuchni” oraz pokazały sprzęt policyjny, radiowozy i pomieszczenia komisariatu.

Trwająca kilka godzin wizyta z pewnością przybliżyła naszemu gościowi specyfikę służby w różnych komórkach Policji. Najważniejsza jednak była pomoc, jaką dzięki pieniądzom za wylicytowany voucher. Pan Wojciech okazał serce i za to serdecznie dziękujemy. 

nadkom. Agnieszka Wójcik 

Powrót na górę strony