KPP Grójec

st. sierż. Paulina Mazur

Data publikacji 09.07.2022

st. sierż. Paulina Mazur

Dzielnicowa rejonu nr I Miasta i Gminy Grójec

tel. 47 702 62 19

tel. 519 035 314

 dzielnicowy.grojec1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

Rewir Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

ul. Brzozowa 108

05-600 Grójec

W godz. 8.00 - 9.00 od poniedziałku do piątku dzielnicowa pełni dyżur w Rewirze Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

W przypadku nieobecności dzielnicowej zgłoszeniem zajmie się Kierownik Rewiru Dzielnicowych.

 

Wykaz ulic w Grójcu:

Akacjowa, Armii Ludowej, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Dębowa, Drogowców, Głogowa, Gwardzistów, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kozietulskiego, Krótka, Lewiczyńska, Lipowa, Mała, Miła, Moniuszki, Niepodległości, Orzechowa, Osiedle Polna, Piękna, Pocztowa, Polna, Spacerowa,  Sportowa, Starostwo, Szymanowskiego, Środkowa, Topolowa, Walecznych, Wierzbowa, Wiśniowa.

Wykaz miejscowości:

Grudzkowola, Kępina, Pabierowice, Piekiełko, Wólka Turowska, Skurów.

Plan priorytetowy dzielnicowej KPP w Grójcu st. sierż. Pauliny Mazur:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2022r. do 31.12.2022r. jest wyeliminowanie zakłócania łądu i porządku, spożywania alkoholu oraz zaśmiecania chodnika i trawnika oraz niestosowania się przez kierujących pojazdami do znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się) przed placówką handlową przy ul. Osiedle Polna w Grójcu.

W związku z powyższym dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicową.

Powrót na górę strony