KPP Grójec

sierż. sztab. Karina Jarzębska

Data publikacji 03.07.2023

sierż. sztab. Karina Jarzębska

Dzielnicowa Rejonu nr IV Miasta i Gminy Grójec

tel. 47 702 62 16

tel. 519 035 321

 dzielnicowy.grojec4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

Rewir Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

ul. Brzozowa 108

05-600 Grójec

W godz. 8.00 - 9.00 od poniedziałku do piątku dzielnicowa pełni dyżur w Rewirze Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

W przypadku nieobecności dzielnicowej zgłoszeniem zajmie się Kierownik Rewiru Dzielnicowych.

 

Wykaz ulic w Grójcu:

Bankowa, Bokserska, Cicha, Jasna, Laskowa, Maratońska, Medalowa, Okrężna, Olimpijska, Pogodna, Poświętne, Przedstacyjna, Relaksowa, Słoneczna, Sybiraków, Szkolna, Urocza, Zastacyjna, Zdrojowa, Źródlana.

Wykaz miejscowości:

Chudowola, Duży Dół, Głuchów, Gościeńczyce, Janówek, Kobylin, Kośmin, Krobów, Las Lesznowolski, Lesznowola, Lisówek, Maciejowie, Marianów, Mieczysławówka, Mirowice, Podole, Szczęsna, Wysoczyn, Zakrzewska Wola, Żyrówek.

Plan priorytetowy dzielnicowej KPP w Grójcu sierż. sztab. Kariny Jarzębskiej:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2023 r. do 31.12.2023 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, niszczenia mienia oraz zaśmiecania przez grupujące się osoby w rejonie szkoły, na boisku i placu zabaw w Lesznowoli przy ul. Szkolnej 1. 

W związku z powyższym dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicową.

Powrót na górę strony