Posterunek Policji w Mogielnicy - KPP w Grójcu

Posterunek Policji w Mogielnicy

Posterunek Policji w Mogielnicy

Data publikacji 13.07.2020

p.o. sierż. Bartłomiej Gut

Dzielnicowy Miasta i Gminy Mogielnica

tel. 47 702 63 10

tel. 519-035-316

 dzielnicowy.mogielnica@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

Posterunek Policji w Mogielnicy

ul. Mostowa 27

05-640 Mogielnica

 

Wykaz miejscowości:

Borowe, Brzostowiec, Dalboszek, Dąbrowa, Dębnowola, Dobiecin, Dylew, Dziarnów, Dziunin, Główczyn, Główczyn - Towarzystwo, Górki - Izabelin, Gracjanów, Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Kaplin, Kozietuły, Kozietuły Nowe, Ługowice, Marysin, Michałowice, Miechowice, Mogielnica, Odcinki Dylewskie, Otaląż, Otalążka, Pawłowice, Pączew, Popowice, Stamirowice, Stryków, Ślepowola, Świdno, Tomczyce, Ulaski Gostomskie, Wężowiec, Wodziczna, Wólka Gostomska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu p.o. sierż. Bartłomieja Gut:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2020r. do 31.12.2020r. jest wyeliminowanie grupowania się młodzieży i osób wykazujących zachowania patologiczne, co powoduje spożywanie alkoholu, zaśmiecanie przez osoby spożywające alkohol oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Plac Dół, Plac Rynek i ul. Dziarnowska w Mogielnicy.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, czy łamiące inne przepisy, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony