Najlepszy patrol w garnizonie - Aktualności - KMP w Radomiu

Aktualności

Najlepszy patrol w garnizonie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu: st. sierż. Bartosz Kita i st.post. Patryk Duraj oraz st.post. Kacper Partyka i post. Marcin Dębowski będą reprezentować Mazowiecki Garnizon Policji w Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”.

58 funkcjonariuszy z garnizonu mazowieckiego rywalizowało o miano najlepszej Pary Patrolowej na Mazowszu. Funkcjonariusze, którzy na co dzień zapewniają bezpieczeństwo obywatelom na ulicach miast mogli zaprezentować swoje policyjne umiejętności. Policjanci pod czujnym okiem ekspertów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz wykładowców z Zakładu Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie konkurowali w trzech konkurencjach: strzelaniu sytuacyjnym, teście wiedzy, oraz sprawnym pokonywaniu toru przeszkód.

 Najlepsi okazali się przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Najlepszy patrol to: st. sierż. Bartosz Kita (KP Skaryszew) i st.post. Patryk Duraj (WPI KMP Radom). Drugie miejsce zajęli st.post. Kacper Partyka i post. Marcin Dębowski, którzy na co dzień pełnią służbę Komisariacie III Policji w Radomiu.

W uroczystym zakończeniu mazowieckich eliminacji wzięli udział m.in. p.o. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. Dariusz Krzesicki oraz Naczelnik Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu podinsp. Witold Krawczyk.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu będą reprezentować Mazowiecki Garnizon Policji w Ogólnopolskich Zawodach  Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”, które odbędą się we wrześniu w Szkole Policji w Słupsku.

Życzymy dalszych sukcesów  naszym kolegom.

Justyna Leszczyńska

KMP Radom

Fot. Wydział Prewencji KWP z/s w Radomiu

 • Najlepszy patrol w garnizonie
  Najlepszy patrol w garnizonie
 • laureaci turnieju par patrolowych
  laureaci turnieju par patrolowych
 • turniej par patrolowych
  turniej par patrolowych
 • laureaci wojewódzkich eliminacji zawodów
  laureaci wojewódzkich eliminacji zawodów
Powrót na górę strony