Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków - Aktualności - KMP w Radomiu

Aktualności

Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 22.10.2021

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Za przestępstwo to grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Radomscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Radomia, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę policjanci zabezpieczyli m.in. amfetaminę i mefedron, a także przedmiot przypominający broń oraz amunicję. Przedmioty te zostały przekazane do badań laboratoryjnych.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 2 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Powrót na górę strony