Aktualności

Po rusztowaniu chciał uciec przed wymiarem sprawiedliwości

Data publikacji 24.11.2022

Dzięki doświadczeniu policjantów Wydziału Kryminalnego radomskiej komendy udało się zatrzymać mężczyznę, który był poszukiwany za kradzież i przywłaszczenie mienia. 26-latka kryminalni namierzyli na terenie Pionek, gdzie próbując uciec po rusztowaniu, chciał ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany w cudzym mieszkaniu i doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego radomskiej komendy namierzyli mężczyznę poszukiwanego listem gończym, za którym również zostało wystawione zarządzenie oraz nakaz doprowadzenia. 26-latek przebywał na terenie Pionek. Funkcjonariusze rozpoznali poszukiwanego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna uciekł przez okno na drugim piętrze, a nastepnie po rusztowaniu dostał się przez otwarte okno do cudzego mieszkania na trzecim piętrze. Chwilę później policjanci weszli do mieszkania, w którym ukrył się 26-latek. Podczas przeszukania pomieszczeń, odnaleźli go w szafie.

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego, a następnie osadzili w Areszcie Śledczym w Radomiu.  Mężczyzna za popełnioną kradzież i przywłaszczenie cudzego mienia spędzi w więzieniu 2,5 roku.

Autor: mł. asp. Karolina Krawczyk

Powrót na górę strony