Aktualności

Kolizja z latarnią uliczną zakończona pożarem samochodu

Data publikacji 06.03.2023

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony czwartek na ul. Kusocińskiego, gdzie kierujący uderzył w latarnie, a w skutek zderzenia pojazd zapalił się.

W czwartek (02.03) ok. godz. 16 na ulicy Kusocińskiego kierujący renault z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. W skutek zderzenia pojazd stanął w płomieniach, a na miejsce skierowano zastęp Straży Pożarnej oraz patrol radomskiej drogówki. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kierującym był 29-latek, który wcześniej podawał się za pasażera. Doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Wcześniej funkcjonariusze przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy natomiast w systemie widniała informacją, że posiada zakaz sądowy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz ma cofnięte uprawnienia do kierowania. W związku z tym mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Utrudnienia na miejscu trwały kilka godzin, ruch odbywał się wahadłowo jednym pasem ruchu. 

Autor: sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa/WRD KMP w Radomiu

  • Na początku zdjęcia z prawej strony znajduje się radiowóz policyjny  przed nim karetka pogotowia koloru żółtego z włączonymi sygnałami barwy niebieskiej. Na końcu stoi pojazd strażacki koloru czerwonego. Pojazdy umieszczone są na lewym pasie ruchu. Na pasie zieleni z lewej strony znajduje się uszkodzony samochód koloru czarnego z podniesioną klapą bagażnika, ustawiony tyłem do zdjęcia.
Na chodniku z lewej strony znajduje si grupka ludzi.
    Zdjęcie poglądowe.
Powrót na górę strony