Aktualności

Podziękowania i wyrazy uznania dla dzielnicowej

Data publikacji 06.04.2023

Zadania z zakresu profilaktyki społecznej, diagnozowanie i wskazywanie zagrożeń w podległym terenie służbowym, realizacja programów profilaktycznych, informowanie mieszkańców o zagrożeniach, inicjowanie działań pomocowych dla ofiar przestępstw i organizowanie doradztwa dla dotkniętych przemocą osób oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, to tylko niektóre zadania jakie realizuje Dzielnicowy.

W poniedziałek do Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu wpłynął list z podziękowaniem od mieszkanki Radomia dla dzielnicowej KP I w Radomiu asp. Beaty Tarki. „Za wzorowe i godne naśladowania pełnienie służby, za profesjonalizm i postawę w wykonywanych codziennych czynnościach służbowych, za okazane wielkie serce dla człowieka w potrzebie, intuicję, empatię oraz uśmiech. Za fachową pomoc, zaangażowanie a przede wszystkim wsparcie psychiczne jakie otrzymałam od Pani aspirant chciałam serdecznie podziękować i pogratulować na ręce insp. Konrada Krakowiaka Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu, za tak wykwalifikowanego Funkcjonariusza Polskiej Policji”.

Asp. Beata Tarka pomogła kobiecie udzielając jej fachowej rady w rozwiązaniu kłopotów związanych z trudną sytuacją rodzinną i osobistą, jak również wspierając rozmową w emocjonalnie najcięższych dla kobiety chwilach. Asp. Beata Tarka jest Dzielnicową od 15 lat. Na co dzień pełni służbę w Komisariacie I Policji w Radomiu.

Autor: mł. asp. Karolina Krawczyk

Powrót na górę strony